Skazany na trening 3 Kalistenika Eksplozywna


Skazany na trening 3 Kalistenika Eksplozywna

Skazany na trening 3 Kalistenika Eksplozywna

Niedawno w moje ręce trafiła trzecia cześć "Skazanego na trening" Paula Wade. Pierwsza część tej książki towarzyszyła mi i mnie inspirowała na początku mojej drogi z treningami kalistenicznymi. Przez tą książkę mam fetysz wykonywania ćwiczeń powoli i starannie tak jak autor proponuje w swojej książce Skazany na trening. Tym razem autor skupia się na ćwiczeniach pilomerycznych.

Kalistenika eksplozywna. Po przeczytaniu pierwszej części książki Paula Wade jestem niezmiernie zainteresowany dalszym ciągiem i włączeniem tego do swoich treningów. Wizja nauki salt w przód i w tył jest dla mnie niezwykle ekscytująca tym bardziej, że Paul Wade twierdzi że można się tego nauczyć samemu bez żadnego sprzętu (trochę trawnika najwyżej będzie niezbędne). Czy uda mi się z pomocą tej książki? Wyobraźcie sobie tylko jak fajną umiejętnością jest zrobienie salta!

Wszystkie trzy części Skazanego na trening są moim zdaniem pozycją obowiązkową w biblioteczce każdej trenującej osoby, która szuka czegoś innego niż siłownia. Skazany na trening dla amatorów ciężarów jest również fajną czytanką.
Wiele razy pojawiają się pytania czy trening i metody ze skazanego na trening działają. Działaj. Buduje się tym ogromną siłę i sprawność. Zachowując przy tym nienaganne zdrowie ciała, przede wszystkim stawów i ścięgien. (mięśnie szybko się przyzwyczaja i wzmacnia, jednak to nie dotyczy stawów i ścięgien, one potrzebują więcej czasu na wzmacnianie się) Jednak wymaga to dużo czasu, a ludzie w dzisiejszych czasach chcą mieć wszystko od razu bez względu na koszty. Skazany na trening to plan dla cierpliwych, dla których liczy się zdrowie i harmonia.

Treningu nie musisz robić tego tak jak w książce. Weź to co Twoim zdaniem najlepsze z niej i trenuj tak jak Ci ciało podpowiada inspirując się poradami Paula Wade.
Będę poruszał tematykę Kalisteniki ze Skazanego na trening nie jeden raz jeszcze na łamach mego bloga wiec zainteresowanych zapraszam do zaglądania.
Pytajcie, komentujcie i łapkujcie :)

Ceny tej książki również nie są wysokie - zobacz sam: Skazany na trening 3

Skazany na trening 3 Paul Wade
,,Skazany na trening" 3 Paul Wade - mój egzemplarz


Dodam że przez całe lato chce trenować tylko i włącznie z masą swojego ciała w oparciu o właśnie książki Skazany na trening. Powód jest taki, że za dużo mi strzyka w stawach i że jestem ciekaw jak zadziałają na mnie te metody.

kalistenika skazany na trening
Mój ogrodowy drążek
Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.
Możesz również postawić mi kawę: Klik do podstrony
Dla Ciebie to tylko łapka w górę, a dla mnie to możliwość rozwoju i spełniania swoich celów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Drogi Czytelniku, bardzo się ciesze, że zajrzałeś do sekcji komentarzy! Pisz co tylko masz ochotę.
Z małym ale - nie akceptuję w komentarzach chamstwa.
Można mnie hejtować śmiało bo to ważna część dyskusji w internetach, ale akceptuje tylko hejt ludzi którzy nie robią tego tylko po to by mi pocisnąć, a faktycznie mają coś ciekawego do powiedzenia. Chamstwo i nienawiść nie będą tolerowane :) Co innego czarny humor, ale to umiem rozróżniać : >
Nie wolno też umieszczać brzydkich linków czy perfidnych reklam bez mojej zgody.
Dobrego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...