Od Zera Do Bohatera #9 Czy masz cel i zajawki w życiu?

Cel i zajawki w życiu

Ludzie którzy żyją pasją rozsiewają wokół siebie niesamowitą aurę! Mają konkretny cel i radość która daje im skrzydeł i uśmiechu mimo, że to wymaga wysiłku. Każdemu kto ma chociaż trochę rozumu w głowie takie coś imponuje i podoba się. Ja też uwielbiam spędzać czas z konkretnymi ludźmi z pasją, słuchać ich i rozwijać się przy nich. Koniecznie przeczytaj to! To jeden z najważniejszych postów na tym blogu!

Człowiek z pasją

Wszystkie artykuły z tej serii znajdziesz tutaj: Od Zera Do Bohatera

Opowiem wam o Maćku. Poznałem go rok temu w lato. Miałem okazje z nim nurkować w kamieniołomie. Maciek od 20 lat nurkuje - był instruktorem nurkowania, zwiedzał Azję, nad i pod wodą. Ma swoja firmę, która daje mu takie możliwości. Przez większość roku nie ma go w Polsce. Niedawno poznał freediving i tak się w tym zakochał, że zrezygnował z nurkowania sprzętowego, własnie na rzecz wstrzymywania oddechu. Siedząc obok niego i słuchając rozmowy bardziej doświadczonych kolegów w dziedzinie freedivingu myślałem, że padnę z wrażenia.
Opowiadał o swoich podróżach, o patentach na nurkowanie, o jedzeniu w Azji, o swoich przemyśleniach. Tak naturalnie i po prostu. Niepozorny łysy facet. O takie znajomości warto dbać i podtrzymywać. Motywacji po tamtym wypadzie mam jeszcze na kolejne lata.

To jest atrakcyjność właśnie. Nie chodzi w tym tylko o to, że Tobie jako facetowi podoba się dziewczyna, a Tobie dziewczyno chłopak. Są ludzie których lubimy i chcemy spędzać czas. Chcemy się z nimi pokazywać na mieście i czerpać radość z obcowania z nimi. To jest prawdziwa istota tego cyklu na moim blogu. Zajawki, cele dają ludziom niesamowite historie do opowiadania. Ludzie, znajomości i różne relacje wzbogacają cudownie nasze życie. A im sami mamy większą wartość, tym  "większych ludzi" sprowadzamy do swojego życia.

O Maćku chętnie pisze i nawet chwale się teraz, że miałem okazje go poznać. Bo to po prostu fajne i dobre.

Teraz kwestia stać się też kimś tak wartościowym dla innych ludzi. Tym się zajmiemy.

To że masz cel w życiu i zajawki to podnosi Twoja wartość. Kimkolwiek jesteś! Kobietą czy mężczyzną! To daje Ci tysiące wyjątkowych tematów do rozmów i opowieści z życia. Wzbogaca Twoje doznania i chroni przed złymi wyborami. Chcąc dojść do jakiegoś celu jesteś skazany na dążenie do wiedzy. To przy okazji odkrywa przed Tobą inne ścieżki ciekawych doznań i rozwija Cię niesamowicie.

Cel i zajawki w życiu


4 lata temu zacząłem trenować kalistenikę. Po drodze zdobyłem wiedzę jak to robić. Ale to nie wszystko. Nauczyłem się w jakimś stopniu anatomii, procesów zachodzących w naszym ciele, nauki na temat dopingu w sporcie. Poznałem różne patenty ruskich sił specjalnych na budowę imponującej siły. Nauczyłem się czegoś o zdrowiu i dbaniu o siebie. Wachlarz mojej wiedzy uległ znaczącej poprawie dzięki temu : ) Moja osoba urosła mentalnie dzięki pasji która dawała mi motywację do nauki.

Pasja Cię rozwinie!

Kolejny fajny przykład, Pan Ł. Jest wysoko postawionym pracownikiem w dużej firmie. Niezmiernie się cieszę, że mogłem go poznać. Dzięki temu wiem, że moja droga ma sens, w tym co ja sobie wymyśliłem. Koleś zafascynowany rozwojem osobistym i sukcesem. Cokolwiek bym nie powiedział w temacie psychologi czy duchowości, on już to wie i swoją wiedzą da mi coś jeszcze do tej wiedzy! Sama jego aura jest imponująca i to, że wszystko co czytam i wy czytacie u mnie, on po prostu stosuje jako człowiek w moim mniemaniu sukcesu większego formatu niż większość społeczeństwa.

Gdy inni ludzie mówią, że rozwój osobisty to pierd**enie bez sensu, to ja poznaje ludzi, którzy udowadniają, że tak nie jest i faktycznie można na tym niesamowicie dużo zyskać. Trzeba tylko chcieć to zauważać i robić!

Cel i zajawki w życiu


Zastanów się czy też znasz kogoś kto Ci imponuje tym co robi i w następstwie tym kim jest. Jak się czujesz w jego towarzystwie? Jeśli znasz to już masz wskazówkę o co warto wzbogacić swoje życie i co powinno być celem.

Jeśli będziesz mieć fajne życie, ludzie sami będą się w nim pojawiać, kobiety i mężczyźni, ludzie którzy będą uwielbiać Twoje towarzystwo.

Możesz być zwykłym korpo pracownikiem, który z pozoru jest nudny, a w weekendy szaleje na crossie w terenie umorusany błotem i adrenaliną, oraz testosteronem na takim poziomie, że czuć ich zapach na kilometr!

Zajawką też może być robienie biznesu i pieniędzy : )


Co zrobić jeśli nie ma się zainteresowań?

Zadaj sobie pytanie co sprawia Ci przyjemność? No i to rób po prostu!
Kiedyś rozmawiałem z kolegą przed nurkowaniem na temat moich odczuć gdy zakładałem piankę w obecności ludzi nad jeziorem. Że czułem się głupio z tym (to było kiedyś, teraz bym dumnie z gołą dupą wpychał się w neopren;P ). Facet po 40stce Oskar, super gościu, kolejny ekstra przykład super ludzi! "Nawet jeśli się śmieją, to w głębi duszy zazdroszczą Ci odwagi. Też chcieli by robić coś fajnego i wyjątkowego, ale że nie maja odwagi to się śmieją, lecząc swoją dusze tym".

Więc puki nie robisz nikomu krzywdy to działaj! Wkładaj leginsy z poduszką na dupie i zasuwaj na rower! Olej że za stary i idź na deskorolkę. Przestań myśleć, że to nie dla Ciebie tylko pomyśl o nurkowaniu. Pokonaj lenia i zacznij trenować.

Kim jesteś i co robisz nie ma znaczenia. Wiek niema znaczenia. To wartości uniwersalne i ponad czasowe.

Pasja uczyni z Ciebie zajebistego człowieka!

PS. Hej dziewczyny, pomyślcie sobie jak rzadkie są konkretne pasje i cele u kobiet i jak możecie niesamowicie zwiększyć swoją wartość pasją : ) Inteligentna i zadbana dziewczyna z pasją jest dużo cenniejsza niż fajne cycki i dupa, bo taka potrafi poruszyć coś więcej w wartościowym facecie niż tylko siurka w spodniach.

Cel i zajawki w życiu


Jeśli chcesz mi pomóc i zrobić coś dla mnie, to zawsze możesz lajkować moje posty na facebooku. Dzięki temu mam lepszy zasięg i szanse na nowych czytelników. Możesz też po prostu powiedzieć o mnie swoim znajomym. Może komuś tym pomożemy? Karma wraca :)

Koniecznie polub mój fanpage: https://www.facebook.com/paweltrenuje/
Instagram: https://www.instagram.com/imnotokej/
Snapchat: imnotokej

Zobacz jeszcze:
Jak zrobić Muscle Upa czyli Wejście Siłowe na Drążek
Street Workout dla zielonych + Łatwy plan treningowy
Jak skutecznie i bez wysiłku nauczyć się czegoś nowego?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Drogi Czytelniku, bardzo się ciesze, że zajrzałeś do sekcji komentarzy! Pisz co tylko masz ochotę.
Z małym ale - nie akceptuję w komentarzach chamstwa.
Można mnie hejtować śmiało bo to ważna część dyskusji w internetach, ale akceptuje tylko hejt ludzi którzy nie robią tego tylko po to by mi pocisnąć, a faktycznie mają coś ciekawego do powiedzenia. Chamstwo i nienawiść nie będą tolerowane :) Co innego czarny humor, ale to umiem rozróżniać : >
Nie wolno też umieszczać brzydkich linków czy perfidnych reklam bez mojej zgody.
Dobrego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...