Kobiecość w burkach [LifeStyle]

Kobiecość w burkach

Jak systemy religijne czasem psują niż budują? Czasem psują, a czasem budują. Tutaj nie ma wyjątków. Ale nie o tym mowa. Pogadamy sobie tutaj o kobietach. O kobietach w burkach wyznających Islam. Otwórzmy trochę szerzej oczy i przygotujmy umysł na łamanie stereotypów.

Kobiecość w burkach

Naszło mnie kilka myśli po moim ostatnim tripie do Londynu. Z jedna się tutaj z wami podzielę.

Będąc obsługiwany w sklepie przez arabska dziewczynę nie mogłem uwierzyć w jej urodę. Pięknie i doskonale wymalowana tak by podkreślić jej urodę, usta pełne i duże podkreślone wyraźną, dobrze dobraną szminka, w nosie kolczyk dodający pazura i wyrażający jej zadziorny ekspresyjny charakter, do tego miła i pomocna, znająca dużo dużo lepiej angielski niż ja. Szczęśliwa i promieniująca, miała Burke która nie zasłania jej twarzy, więc jeszcze przed ślubem. I takich pełno, tak samo mężczyźni, ale nad nimi nie będę się rozdwajał bo wiadomo.

Naprawdę, nie tego się spodziewałem. Nie to nam mówią media. I telewizja i internet.

Kobiecość w burkach


A co nam media wmawiają wiemy wszyscy. Jaka jest prawda? Debile zepsują zawsze coś Ci dobre, popierdo*** Polacy szukający komu tu wpierdolić, czy jeszcze bardziej popierdo*** ekstremista który zabije się by innym zepsuć życie, dla swojego gówno poglądu. A media podają dziwne informacje i wszędzie słabe komentarze debili.

Problem leży w innym miejscu niż nam się wydaje. Co trzeba zrobić? Otworzyć oczy i przestać spać.

Wróćmy do kobiet w burkach. W każdym bądź razie, było mi żal tych niektórych. Te po ślubie zasłaniają całą twarz. Przez wąską szparkę widać tylko młode oczy. Czy szczęśliwe czy smutne to nie wiem. Bo oni też zostali tak wychowani i my ich nie zrozumiemy. Możemy sobie tak dyskutować, ale nie zrozumiem. Co możemy zrobić? Akceptować : ) Ci normalni muzułmanie w ogromnej większości są sympatyczni i mili.
W jednym z Londyńskich sklepów które mają literkę H a po tym M widziałem kobietę całą w burce. W Polsce to by było nie do pomyślenia.


Co z tą kobiecością?

Kobiecość w burkach
Po to jakaś wyższa energia uczyniła kobiety pięknymi, by się tym cieszyć. Może Bóg dał nam seks, orgazmy i różne inne uciechy by życie było fajniejsze, a nie tylko prokreacja jak u zwierząt? Co jak staniemy przed Bogiem i on chwyci się za głowę, że dał nam taki zajebisty świat, a myśmy sobie jakieś religię powymyślali zamiast cieszyć się w pełni całą naturalnością i pięknem świata taki jakim jest? I właśnie też tym zwierzątkiem w nas.

Nie chce obrażać niczyich uczuć religijnych. To mój pogląd na moim podwórku : )

Widać było też matki i córki muzułmanki, które szły normalnie ubrane (niektóre tak hot, że aż szok ) obok swoich matek zawiniętych w burki. Świat się zmienia. Każdy ma coraz to większy wybór co do swojego życia. Szanujmy siebie na wzajem i nie oceniajmy.

Nie oceniajmy innych! Poznajmy!


A ja życzę tym kobieta, by miały okazje przejść się w bikini po jakiejś gorącej plaży i czuć na całym ciele słońce i ciepły wiatr : ) O ile tylko zechcą.

Nie dajcie się drogie Panie manipulować przez facetów, których ego i chęć posiadania bywa czasem większa niż odległość ziemi do księżyca. Bo wątpię by burki kobieta wymyśliła : ) Już prędzej koronkową bieliznę i fikuśne majtki.
Kobiecość w burkach


PS. Wiem, że to nie są tylko burki, ale to nie jest artykuł pisany przez jakiegoś speca od religii i ubioru i chodzi mi o przekaz.

Kobiecość w burkach


Koniecznie polub mój fanpage: https://www.facebook.com/paweltrenuje/
Instagram: https://www.instagram.com/imnotokej/
Snapchat: imnotokej

Zobacz jeszcze:
Jak być szczęśliwym?
Czy dobrze jest mieć wiele pasji? [LifeStyle]
Walentynkowy Paweł Jak znaleźć dziewczynę? [LifeStyle]


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Drogi Czytelniku, bardzo się ciesze, że zajrzałeś do sekcji komentarzy! Pisz co tylko masz ochotę.
Z małym ale - nie akceptuję w komentarzach chamstwa.
Można mnie hejtować śmiało bo to ważna część dyskusji w internetach, ale akceptuje tylko hejt ludzi którzy nie robią tego tylko po to by mi pocisnąć, a faktycznie mają coś ciekawego do powiedzenia. Chamstwo i nienawiść nie będą tolerowane :) Co innego czarny humor, ale to umiem rozróżniać : >
Nie wolno też umieszczać brzydkich linków czy perfidnych reklam bez mojej zgody.
Dobrego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...