Od Zera Do Bohatera #13 Jaką masz Aurę?

Jaką masz Aurę?

Aura jest czymś niesamowitym - nie każdy zdaje sobie z tego sprawę czy nawet wierzy w coś takiego jak energia otaczająca człowieka. Jednak każdy z nas odczuwa aurę drugiego człowieka. Aura nie działa na kilka metrów - aura ma moc ściągania do Ciebie wszystkiego. Ludzi, sytuacje, możliwości. Podświadomość, prawo przyciągania? Nie ważne, tutaj omówimy to jak zrobić by ktoś na Twój widok pomyślał "wow" i wiedział, że jesteś wyjątkowy.


Wszystkie artykuły z tej serii znajdziesz tutaj: Od Zera Do Bohatera

Jaką masz Aurę?


Wszyscy ludzie intuicyjnie czujemy aury innych ludzi. Wydaje nam się na przykład "ten gościu to burak", "przy tej dziewczynie tak spokojnie się czuje" czy "co za pozer".

Niesamowitą aurę mają ludzie sukcesu, celebryci, muzycy, artyści. Może miałeś okazję stać obok kogoś takiego? Co czułeś? Założę się, że fajnie się czułeś i przy tym wielki respekt do tego kogoś. Ale to mogą być przecież różne dobre, przyciągające emocje. Niektórzy "zwykli" ludzie też takie coś potrafią wytworzyć wokół siebie. Czuć tą pewność i "fajność" (nazywam to bardzo prosto) od nich. Nie muszą nawet nic robić, wcale dużo mówić. Po prostu są.

Jeśli stosujesz w praktyce wiedzę zawartą w tej serii, to już Twoja aura powinna być coraz to lepsza!

Poniżej wymienię Ci w punktach i krótkich opisach na czym warto się skupić:

1. Cel i zajawki. 
Pisałem o tym w tym artykule już: Czy warto mieć zajawkę?
Mając cel w życiu, masz coś co Cię zajebiście napędza - dzięki temu masz już mega aurę wokół siebie! Twoja pasja, historie które przeżyłeś, to co widziałeś dzięki temu to jak wzmocniłeś swój umysł, będzie oddziaływać na innych ludzi. Większość ludzi tylko marzy zamiast działać, a Ty jesteś kimś kto działa i walczy! Robi to co go nakręca! To co sprawia mu przyjemność!

2. Szczęście.
Jeśli jesteś szczęśliwy i pozytywnie nastawiony do życia, to działasz niesamowicie na innych ludzi, którzy na ogół skupiają się na tym co złe, będąc ślepymi na to co dobre w ich życiu. Nie da się wyeliminować nie szczęśliwości z życia. Jedyne co możesz robić, to poprzez praktykę uważności, dostrzegać to co dobre i na tym się skupiać. Uśmiechaj się oczami, zrobisz to będąc w środku zadowolonym z tego kim jesteś i co możesz zrobić jeszcze. Nie myśl o tym co nie możesz, bo nie ma to znaczenia.
Nie trzeba się "szczerzyć" do każdego, to zachowaj by oczarować wyjątkowych ludzi, ale niech Twoje oczy błyszczą. To jest to co ludzie nazywają "on ma w oczach to coś". Pisałem o tym tutaj np: klik klik klik
Spraw by w Twoich oczach było widać radość : ) Pracuj nad tym, bo gdziekolwiek się nie znajdujesz na swojej drodze to możesz to osiągnąć. To tylko czasem kwestia pogodzenia się z tym co jest. Zaakceptuj swoje życie takim jakie jest. Akceptacja ściąga do życia więcej dobra.

3. Pewność siebie. 
Ktoś Ci mówi "moim zdaniem jesteś zwykłym frajerem", dziewczyna Ci mówi "nie masz u mnie szans i mam Cię w dupie", "nic nie osiągniesz w życiu", "ty to se możesz gadać haha". Jak reagujesz?

Jeśli nie znasz swojej wartości to poruszy Cię to. Dlatego znaj swoją wartość i powtarzaj sobie ją tak jak Ci pisałem w lekcji pierwszej. Niech takie słowa nie zachwieją Twej równowagi wewnętrznej i nie zburzą tego wewnętrznego uśmiechu (nie udawanego a szczerego, tego spokoju w środku). A dlaczego? Bo masz swoją ramę, jesteś konkretnym człowiekiem który zna swoją wartość. Wiesz na co Cię stać i że czasem coś nie wyjdzie to nic. Przed samym sobą wiesz o tym na co Cię stać.

Pewność siebie to znajomość swojej wartości.

A wartość nabyłeś z chwilą narodzin. Co z nią zrobisz?4. Nie oceniaj innych ludzi. 
Ludzie, którzy mieli okazję zaznać towarzystwa Dalejlamy czy Buddy powtarzają jedno - Ci ludzie poprzez to, że akceptują wszystko jakim jest, akceptują też każdego człowieka jakim jest. Ich spokój jest tak silny, że czuje się go stojąc obok nich.
Ile razy np mijasz kogoś i w głowie masz "boże, co za plebs", "ten to musi być frajerem", "co za laska, pewnie jest zdzirą i ciągnie każdemu", "a to ten debil z Władka co tego bloga pisze".
Nie rób tego, jeśli widzisz, że ktoś jest hmm no nazwijmy to "level niżej niż Ty" to nie oceniaj tego.

Każdy jest człowiekiem, akceptuj ludzi jakimi są i nie zamykaj na nich. Nigdy nie wiesz co mu na dnie serca siedzi.Większość z nas ma coś niesamowitego do opowiedzenia, jeśli tylko nauczysz się słuchać. Nawet ziomki, których nazwał byś zwykłymi drechami.

Wiedz, że gdybyś przeżył to samo co oni, to robił byś to samo co oni.

Akceptuj ludzi jakimi są i powtarzaj sobie w myślach "lubię Cię" do tego człowieka, tak jak to było w lekcji o manipulacji ludźmi.

Są niestety ludzie źli, których gniew przeradza się w agresję. Inni są toksyczni, a jeszcze inni są mentalnymi sadystami. Ich po prostu unikaj. Ich sposób myślenia jest i tak tragedią dla nich samych i nic z tym nie zrobisz. Nie psuj swojego wewnętrznego zen ich złą energią :)

I tutaj taka wskazówka, jak czujesz się w obecności agresywnych, złych ludzi? No właśnie, negatywne emocje, zło rozsiewa wokół ludzi beznadziejną aurę i jeszcze więcej tego zła przyciąga do ich życia. Toksyczna zła energia!

Wypełniając się dobrymi emocjami i myślami rozsyłasz w świat dobrą energie (aurę).

Warto nauczyć się dostrzegać w ludziach nie tylko osobowość, ale ich istotę, życie. To być może nie jednoznaczne zdanie, ale może ktoś zrozumie co mam na myśli : )))

4. Mowa ciała i wizerunek.
Prezentując mowę ciała człowieka pewnego siebie i spokojnego to już druga osoba czuje tą aurę. Przy ludziach którzy uprawiają sport tak samo, czuć ten respekt do nich ( o ile chcesz to czuć).
Dbając o swój wizerunek, czyli ubranie i zadbane ciało, to kolejne punkty do Twojej aury. Do tego dobry zapach i proszę bardzo, mamy człowieka, który ma moc przyciągania do siebie innych ludzi, a przynajmniej lepiej się prezentuje ;)

Aura to niesamowicie złożony temat i mógłbym dużo więcej pisać, no ale forma jest jaka jest. Musimy się zmieścić w takim krótkim artykule. Jeśli chcesz więcej tego typu wiedzy to tradycyjnie pisz mi : ) Coś mógłbym się więcej rozwinąć w tym temacie.

Przyglądaj się ludziom przy których czujesz fantastyczną aurę. Jak tą aurę wyczuć? Zobacz jak Ty czujesz się w ich obecności. Zastanów się i wczuj w to. Zastanów się co oni takiego mają? Pieniądze i uroda się nie liczą. Bo nie o to chodzi. Życie nie jest jednak tak proste, że chodzi tylko o pieniądze i piękno pozorne, zewnętrzne :) Liczy się piękno, które jest harmonią duszy z ciałem.

Napisz mi w komentarzach co myślisz!

Jaką masz Aurę?


Jeśli chcesz mi pomóc i zrobić coś dla mnie, to zawsze możesz lajkować moje posty na facebooku. Dzięki temu mam lepszy zasięg i szanse na nowych czytelników. Możesz też po prostu powiedzieć o mnie swoim znajomym. Może komuś tym pomożemy? Karma wraca :)

Koniecznie polub mój fanpage: https://www.facebook.com/paweltrenuje/
Instagram: https://www.instagram.com/imnotokej/

Zobacz jeszcze:
Jak i dlaczego trenuje freediving?
Pułapka idealnego świata z internetu
Robimy porządek w głowie!


1 komentarz:

  1. Artykuł bardzo ciekawy. Dowiedziałam się sporo nowych i przede wszystkim ważnych rzeczy. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, bardzo się ciesze, że zajrzałeś do sekcji komentarzy! Pisz co tylko masz ochotę.
Z małym ale - nie akceptuję w komentarzach chamstwa.
Można mnie hejtować śmiało bo to ważna część dyskusji w internetach, ale akceptuje tylko hejt ludzi którzy nie robią tego tylko po to by mi pocisnąć, a faktycznie mają coś ciekawego do powiedzenia. Chamstwo i nienawiść nie będą tolerowane :) Co innego czarny humor, ale to umiem rozróżniać : >
Nie wolno też umieszczać brzydkich linków czy perfidnych reklam bez mojej zgody.
Dobrego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...